Svatby

Místo

Vytvořili jsme pro vás speciální místo pro pořádání těch nejkrásnějších okamžiků. K dispozici je krásná terasa s pohodlným posezením, vlastním sociálním zázemí, moderní bar s kávovarem, pivním výčepem a lednicemi. Možnost vlastních projekcí je zajištěna díky integrovanému audiovizuálnímu systému. Pro milovníky grilování je k dispozici venkovní gril Vulcanus.

Věříme, že Váš den u nás bude výjimečný a nezapomenutelný.

Osobní přístup

Ke každé akci přistupujeme individuálně a rádi se pobavíme o vašich přáních a představách. Osobním setkáním a prohlídkou prostor to u nás začíná. Společně u kávy pak navrhneme koncept celé akce, včetně všeho co k ní patří. Na všem se domluvíme k plné spokojenosti.

Zábava a dodavatelé

Tanečního prostoru je u nás dostatek, a to i za nepříznivého počasí. V případě mokré varianty je vám k dispozici hotelová restaurace o kapacitě 80 míst s barem a veškerým zázemím, kam je možné se později přesunout, nebo prostor využít za nepříznivého počasí.

Rádi vám doporučíme a zajistíme služby fotografa, kameramana, DJ a dalších. Za dlouhé roky pořádání akcí jsme si vypracovali seznam kvalitních a osvědčených dodavatelů.

Bar

Svatba bez baru a drinků? Nebojte. Čeká na vás exkluzivní bar s výčepem, integrovanými lednicemi a kávovarem. Náš tým se postará o to, aby nikdo nebyl na suchu. K dispozici máme také mobilní bar, který je možné umístit kamkoliv do venkovního prostoru zahrady a vytvořit tak útulnou chill out zónu s lehátky.

Catering

Náš zkušený tým vám rád poradí při sestavování slavnostního oběda, odpoledního snacku či večerního rautu. Jsme schopni připravit pro vás jídla dle individuálních přání od A do Z. Neumíte si představit akci bez grilování? Žádný problém. K dispozici máme plynový gril Weber nebo letošní novinku gril Vulcanus. Rádi vám připravíme grilované speciality podle vašeho výběru.

Fotogalerie